Automobilių nuoma vestuvėms: ką pasirinkti?

Norintiems greitai ir lengvai  išvengti galvos skausmo dėl kelionės į ceremonijos ar šventės vietą. Juk vestuvių metu nenorėsite prašyti savo brolio, pusbrolio ar artimiausio draugo, kad užuot kartu linksminęsi jus vežiotų iš vienos vietos į kitą.

Automobilių nuoma vestuvėms – puikus pasirinkimas norintiems greitai ir lengvai  išvengti galvos skausmo dėl kelionės į ceremonijos ar šventės vietą. Juk vestuvių metu nenorėsite prašyti savo brolio, pusbrolio ar artimiausio draugo, kad užuot kartu linksminęsi jus vežiotų iš vienos vietos į kitą. Be to, prabangių automobilių nuoma šauni ne tik tuo, kad jums suteikiamos profesionalios paslaugos, bet ir tuo, kad gaunate nepamirštamą patirtį. Prabangūs automobiliai gali tapti išties puikiu rekvizitu vestuvinėms fotosesijoms. Tik vienas klausimas – koks automobilis vestuvėms tinkamiausias?

Prabangių automobilių nuoma vestuvėms: modernumas ir šiuolaikiškumas

Prabangių automobilių nuoma visuomet išliks puikiu variantu paversti šią nuostabią šventę dar labiau įsimintina. Pastaruoju metu galima pastebėti, kad prieš 5–10 metų buvusi itin populiaria limuzinų nuomos banga atslūgo. Šiandien būsimi jaunavedžiai mieliau renkasi mažesnių automobilių nuomą su vairuotoju. Prabangūs automobiliai niekuo nenusileidžia jau pasitraukti baigiantiems limuzinams – jie yra taip pat erdvūs, elegantiški, modernūs, šiuolaikiški, prabangūs ir, svarbiausia, komfortiški. Kai kurie gali pamanyti, kad automobilių nuoma vestuvėms yra sudėtingas, daug pastangų ir pinigų reikalaujantis dalykas. Skubame paneigti šį mitą – išsinuomoti automobilį vestuvėms gali būti itin paprasta ir greita, o automobilių nuomos vestuvėms kaina nebūtinai turi kandžiotis. Tam, kad išsirinkti svajonių automobilį būtų daug lengviau, trumpai pristatome jums 3 populiariausius variantus.

Mercedes nuoma vestuvėms

MERCEDES-BENZ S W222 AMG – itin elegantiškas ir prabangus pasirinkimas jūsų šventei. Šis automobilis priskiriamas limuzinų klasei, todėl jos salonas ypač erdvus ir komfortiškas. Panoraminis stoglangis ir stulbinantis automobilio salono dizainas įneš į jūsų nepamirštamą dieną dar daugiau įspūdžių.              Mercedes nuoma vestuvėms taip pat bus įsimintina ir dėl automobilyje integruotų užuolaidų ir planšetinių kompiuterių, daugybės funkcijų, kurias galėsite patogiai valdyti. Prabanga alsuojantis Mercedes nepakartojamai atrodys ir nuotraukose.

Audi nuoma vestuvėms

Kitas ne mažiau populiarumu nusileidžiantis variantas – Audi nuoma vestuvėms. Puikiu vestuviniu automobiliu gali tapti Audi A8L D4 modelis. Tai ypač erdvus, limuzinų klasei priskiriamas, automobilis, kuris prabangos suteiks kiekvienai šventei. Galingas ir patikimas variklis leis pasijusti matomais bet kurioje vietoje, o nepriekaištingas dizainas sukurs prabangos ir elegancijos jauseną. Šis automobilis puikiai tiks tiek kelionėms, tiek fotosesijoms.

BMW nuoma vestuvėms

BMW nuoma vestuvėms – populiarus pasirinkimas. Šis prabangus automobilis vestuvėms suteiks išskirtinio žavesio. BMW 5GT F07 – išskirtinis, erdvus ir patogus modelis, tinkantis jūsų šventei. Šiame automobilyje jausitės lyg limuzine, mat jis turi BMW 7 klasės bazę. Integruota garso sistema leis mėgautis mėgstama muzika bet kokios kelionės metu.

Profesionalios pavėžėjimo paslaugos nepamirštamai Jūsų šventei

Automobilio nuoma vestuvėms su vairuotoju yra šaunus pasirinkimas dėl kelių priežasčių. Pirmiausiai, jums nereikės vairuoti patiems, ar ieškoti žmogaus, kuris galėtų tai padaryti už jus. Būsite apsupti dėmesiu – profesionalus vairuotojas pasirūpins, kad jaustumėtės ypač komfortiškai. Be to, vairuotojai ypač gerai pažįsta vairuojamus automobilius, todėl galėsite susipažinti su visais teikiamais privalumais. Visgi, ko gero, svarbiausias dalykas – kelionės saugumas ir kokybė. Patyrę vairuotojai užtikrins, kad kelionė vyktų sklandžiai ir saugiai.