VIP pavėžėjimo paslaugos: automobilių nuoma su vairuotoju visoje Lietuvoje

Puikus būdas pasitikti ypač svarbius svečius iš oro uosto, pervežti juos į viešbučius, verslo susitikimus ar atgal. Ko gero, esate susidūrę su tokia situacija, kai laukiate ypač svarbaus žmogaus ar žmonių grupės vizito, tačiau neturite, kas juos iki reikiamos vietos atgabens iš oro uosto, viešbučio ar kitos vietos.

VIP pavėžėjimo paslaugos – puikus būdas pasitikti ypač svarbius svečius iš oro uosto, pervežti juos į viešbučius, verslo susitikimus ar atgal. Ko gero, esate susidūrę su tokia situacija, kai laukiate ypač svarbaus žmogaus ar žmonių grupės vizito, tačiau neturite, kas juos iki reikiamos vietos atgabens iš oro uosto, viešbučio ar kitos vietos. Šį klausimą jums gali padėti išspręsti prabangių automobilių nuoma su vairuotoju.

3 prabangių automobilių nuoma ypač svarbių asmenų pervežimui

VIP svečiams labai svarbu suteikti itin kokybiškas paslaugas. Automobilis nuomai, kaip ir pats pervežimas, turi būti kokybiškas. Juk ypač svarbiems svečiams norime suteikti viską, kas geriausia. Visgi, kartais išsirinkti tinkamiausią automobilį gali būti nelengva. Žemiau pateikiame jums kelis automobilius, puikiai tinkančius ypač svarbių asmenų pervežimui visoje Lietuvoje.

Mercedes nuoma

Mercedes automobiliai jau nuo seno vertinami dėl savo prabangos ir kokybės. MERCEDES-BENZ S W222 AMG nuoma jūsų svečiams suteiks nepaprastą komfortą ir prabangos pojūtį. Odinis salonas, panoraminis stoglangis, užuolaidos ir integruoti planšetiniai kompiuteriai leis jūsų svečiams mėgautis visos kelionės metu. Galingas variklis ir profesionalus automobilio vairuotojas užtikrins sklandžią ir saugią kelionę.

Audi nuoma

Audi nuoma, galima teigti, tapusi klasika. Limuzino klasei priskiriamas AUDI A8L D4 modelis puikiai tiks verslo klientams ar kitiems svarbiems asmenims pervežti. 4 zonų klimato kontrolė jaus leistis patogiai tiek šaltuoju, tiek šiltuoju metų laiku, odinis salonas su medžio elementais ir stoglangis suteiks prabangos pojūtį. Audi automobiliai itin vertinami dėl savo patikimumo ir patogumo, tad jūsų svečių kelionė šiuo automobiliu bus itin komfortiška ir sklandi.

BMW nuoma

Norintiems, kad pavėžėjimo paslaugos būtų išties išskirtinės, siūlome rintis BMW 5GT F07 modelio automobilį. Panoraminis liukas, rudos odos salonas automobiliui suteikia ypatingos estetikos pojūtį, o įmontuota Harman Kardon garso sistema keleiviams leis mėgautis muzika visos kelionės metu. Šis automobilio modelis priskiriamas limuzinų klasei, tad jis erdvus ir komfortiškas.

Pavėžėjimo paslaugos: ne tik kelionė iš taško A į tašką B

Pasirūpinkite savo svečiais nuo pat pirmos minutės. Prabangių automobilių nuoma gali išspręsti ne tik pervežimo, bet ir automobilio vairuotojo klausimą. Profesionalus vairuotojas užtikrins keleivio saugumą ir pasirūpins komfortiška kelione nuo taško A iki taško B. Prabangių automobilių nuoma VIP asmenų pervežimui dar niekada nebuvo tokia lengva su vipmotors.lt.